Aktuellt

Popverkstad för dig mellan 12-15

2018-05-15

Vill du som är mellan 12-15 år pröva på eller utveckla dig i låtskriveri, få röstcoachning eller spela instrument?

18-19 juni kl. 12-16 ses vi i Bollmoradalens kyrka. Vi bjuder på mackor.

Alla är välkomna oavsett förkunskaper!

Vi som leder kursen är Jessica Falk och Charlotte Berg som båda har erfarenheter som låtskrivare, musiker och coacher.

Anmäl dig nedan senast måndagen den 11 juni.

Vid frågor,  kontakta:

Charlotte Berg

Jessica Falk

Anmälan

Vi sparar bara dina uppgifter för att kunna kontakta dig om musikverksamhet för barn i Tyresö församling. Du kan när som helst meddela att du inte längre vill ha information från oss om detta. Dina uppgifter raderas när du/ditt barn slutar i våra verksamheter eller aktiviteten är över. Vi lämnar aldrig ut informationen till tredje part. Läs vår policy för behandling av personuppgifter.